Vaillant Klima Servisi

Dört mevsimi yaşayan Mecidiyeköy’de yazın ve kışın tüm özelliklerini hissediyoruz. Özellikle iş merkezlerinin bulunduğu bölgede iklimlendirme oldukça önem arz etmekte. 1500′lü yıllarda başlayan ilk iklimlendirme çalışmalarından bugüne sektör önemli gelişmeler kaydetmiştir. Verimliliği arttırmak açısından temiz hava oldukça önemlidir. Bulunduğunuz ortamın insanı boğmaması gerekir.

Bu durumlarda klimalar imdadımıza yetişir. Bulunduğunuz ortamda ki havayı temizler. İstanbul’da yaz aylarında nem oranı oldukça yüksektir. Vaillant klimalar bu nem oranını düşürerek sizi rahatlatır. Zorlu mevsim şartlarına karşı dayanıklılığını kanıtlamış klima markası Vaillant Japon teknolojisinin ürünüdür. Vaillant Klimalar çeşit sayısıyla ve ihtiyaca cevap verebilme açısından oldukça zengindir. İlçemizde Vaillant Klima kullanıcılarının arızalarına çözüm üretebilmek adına Mecidiyeköy Vaillant Klima Servisi ismiyle hizmeti vermekteyiz. Vaillant marka klimaların bakımını ve servisini yapmakta yetkiliyiz. Ayrıca personelimiz bu klimalar konusunda tecrübelidir.

İklimsa bayisi olarak katıldığımız seminer ve eğitimlerden edindiğimiz bilgileri sahada tecrübeyle birleştirdik ve sonuç olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazandık. Klima servis hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin yüzlerinin gülmesini amaç edindik.
Mecidiyeköy klima servisi merkezimizde Vaillant marka klimaların bakımını, onarımını, tamirini, montajını ve demontajını, gaz dolumunu yapmaktayız. Ayrıca klima kumandanız kaybolmuş veya arızalanmışsa sizlere klimanıza ait orjinal Vaillant klima kumandası vermekteyiz.
Vaillant markaya ait klimaların tüm modellerine hizmet vermekteyiz. Her türlü soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabileceğiniz gibi çağrı merkezimizi arayarakda bize ulaşabilirsiniz.
Klimanızın performansında değişiklik farketmeniz durumunda Mecidiyeköy klima servisi çağrı merkezimizi aramanızı ve klimanıza bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Klimanızda performans kaybı yaşanıyorsa bu bir aksiliğin olduğunu gösterir.

Böyle durumlarda klimanızın çalışması kalıcı hasarlara neden olabilir. Klimanızın arızalanmasına ve hiç çalışmamasına meydan vermeden yapılan klima bakımı hem daha ekonomik hemde daha hızlı olmaktadır. Ayrıca ortamı soğutmak veya ısıtmak için daha çok enerji tüketeceği için faturada artma görülecektir.
Vaillant klimalara yedek parça temini yapmaktayız.

Mecidiyeköy Vaillant klima servisi çağrı merkezimiz : 0212 264 1 221

 

 

 

Son Yorumlar

  Arşivler

  • Harmantepe Mh. Tekin Sk. No:25/A Kağıthane / İstanbul
  • 0212 264 11 33
  • Çalışma Saatleri:
   Pazartesi-Cumartesi (08:30 - 18:00)