Airwell Klima Servisi

Dört mevsimi yaşayan Mecidiyeköy’de yazın ve kışın tüm özelliklerini hissediyoruz. Özellikle iş merkezlerinin bulunduğu bölgede iklimlendirme oldukça önem arz etmekte. 1500′lü yıllarda başlayan ilk iklimlendirme çalışmalarından bugüne sektör önemli gelişmeler kaydetmiştir. Verimliliği arttırmak açısından temiz hava oldukça önemlidir. Bulunduğunuz ortamın insanı boğmaması gerekir.

Bu durumlarda klimalar imdadımıza yetişir. Bulunduğunuz ortamda ki havayı temizler. İstanbul’da yaz aylarında nem oranı oldukça yüksektir. Airwell klimalar bu nem oranını düşürerek sizi rahatlatır. Zorlu mevsim şartlarına karşı dayanıklılığını kanıtlamış klima markası Airwell Japon teknolojisinin ürünüdür. Airwell Klimalar çeşit sayısıyla ve ihtiyaca cevap verebilme açısından oldukça zengindir. İlçemizde Airwell Klima kullanıcılarının arızalarına çözüm üretebilmek adına Mecidiyeköy Airwell Klima Servisi ismiyle hizmeti vermekteyiz. Airwell marka klimaların bakımını ve servisini yapmakta yetkiliyiz. Ayrıca personelimiz bu klimalar konusunda tecrübelidir.

İklimsa bayisi olarak katıldığımız seminer ve eğitimlerden edindiğimiz bilgileri sahada tecrübeyle birleştirdik ve sonuç olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazandık. Klima servis hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin yüzlerinin gülmesini amaç edindik.
Mecidiyeköy klima servisi merkezimizde Airwell marka klimaların bakımını, onarımını, tamirini, montajını ve demontajını, gaz dolumunu yapmaktayız. Ayrıca klima kumandanız kaybolmuş veya arızalanmışsa sizlere klimanıza ait orjinal Airwell klima kumandası vermekteyiz.
Airwell markaya ait klimaların tüm modellerine hizmet vermekteyiz. Her türlü soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabileceğiniz gibi çağrı merkezimizi arayarakda bize ulaşabilirsiniz.
Klimanızın performansında değişiklik farketmeniz durumunda Mecidiyeköy klima servisi çağrı merkezimizi aramanızı ve klimanıza bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Klimanızda performans kaybı yaşanıyorsa bu bir aksiliğin olduğunu gösterir.

Böyle durumlarda klimanızın çalışması kalıcı hasarlara neden olabilir. Klimanızın arızalanmasına ve hiç çalışmamasına meydan vermeden yapılan klima bakımı hem daha ekonomik hemde daha hızlı olmaktadır. Ayrıca ortamı soğutmak veya ısıtmak için daha çok enerji tüketeceği için faturada artma görülecektir.
Airwell klimalara yedek parça temini yapmaktayız.
Mecidiyeköy Airwell klima servisi çağrı merkezimiz : 0212 264 1 221